Skip to content

Puhastusteenused

Pakume era- ja ärikinnisvara puhastusteenust üle Eesti aastast 2010. Meie töötajad on motiveeritud ja kliendile orienteeritud heakorraspetsialistid. Teenindame hetkel enam kui 330 objekti üle Eesti.

Oleme kliendile orienteeritud täislahendusega puhastusteenust pakkuv ettevõte. Meie portfellis on enam kui 400 000 m2 era- ja ärikinnisvara (sh KÜ-d, ühisused), Tallinnas, Harjumaal ja mujal Eestis. Peame oluliseks, et meie töötajad oleksid hästi motiveeritud ja koolitatud heakorra spetsialistid. Meie poolt pakutavad teenused on järgmised:

HEAKORRATÖÖDE KORRALDAMINE

Meie ülesandeks on luua kliendile tema majas ja territooriumil puhtus ja kord, et tagada kasutajale nende ohutus, samuti mugavus ja objekti esteetilisus. Vastavalt standardile EVS 807:2016 koostame koostöös kliendiga mõistliku heakorratööde tegevuskava, valmistame ette puhastusplaanid ja vajalikud juhendid. Samuti teostame süstemaatilist kontrolli lepingus ettenähtud tegevuste üle.

SISEPUHASTUS

Regulaarne siseruumide hooldus ja puhastus. Teostatavad tööd lepitakse kokku iga kliendiga eraldi vastavalt soovile ja vajadusele. Omame kogemust tootmisettevõtete, kaubanduskeskuste, hotellide, raviasutuste, büroohoonete, autosalongide, toiduainete tööstuste, köökide, õppe-, teadus- ja spordiasutuste, logistika ning äripindade siseruumide hoolduspuhastuse alal.

VÄLIKORISTUS

Hoitakse puhtana kõnni- ja sissesõiduteed, haljasala, parkla, jne. Vastavalt aastaajale lehtede riisumine, muru niitmine, lume eemaldamine, libedustõrje, lipu heiskamine. Objekti hooldatakse vastavalt kliendi poolt soovitud sagedusele ja kokkulepitud töödele. Pakume teie majale õige teenuse ja hinnaklassi valiku lihtsustamiseks välja valmis paketid vastavalt koristussagedusele ja tööde loetelule.

MUUD TEENUSED

Lisateenustena pakume mitmeid erinevaid teenuseid. Juhul kui nimekirjas ei ole teenust mida otsite, siis võtke meiega ühendust ning kirjutage oma soovidest puhastus@brem.ee Koostame teie soovidele ja vajadustele vastava pakkumise.

MEIE LUBADUS

Oma klientidele oleme usaldusväärne ja pikaajaline teenusepakkuja. Loome uusi väärtusi ning kasvatame olemasolevat.

Koolitus

Koolitussüsteemi ülesehituses jälgitakse vastava valdkonna ja teenindatavate objektide eripärasid, järgitakse tulemuspõhilist, mitte tegevuspõhist puhastust.

Tehnoloogia

Kõik kasutuses olevad masinad, töövahendid ja puhastusained vastavad ISO 9001 kvaliteedistandarditele ning neil on väljastatud ECO ja luigemärgised.

Vastutus

OÜ BREM Puhastus kannab vastutust oma töötajate ja/või alltöövõtjate tööalase süülise tegevuse tulemusena kliendile tekitatud varalise kahju eest ja hüvitab selle põhjustatud ulatuses.

Konfidentsiaalsus

Ettevõte tagab, et ei antaks edasi informatsiooni teenuse osutamise käigus teatavaks saanud teabe osas ja kohustub hoidma konfidentsiaalsena lepingu tingimusi, informatsiooni, ärisaladust ja muud teavet, mis võiks kahjustada kliendi huve.

Järelevalve

Sisekontrolli objektil teostab puhastusteenindajatele töödejuhataja, töö kvaliteeti kontrollib ka teenindusjuht, kelle eesmärgiks on tagada kooskõla lubatud ja teostatava teenuse vahel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

BREM PUHASTUS OÜ

Reg. kood 11769643
Tulika 15/17, Tallinn 10613, Eesti

KONTOR

E - R 9.00 - 17.00
L - P SULETUD

Küsi puhastusteenuste
pakkumist